videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se výsledky 21 až 29 z 29

Téma: Zavarovani kvetaku

Šéfkuchař maruška's Avatar
    Členem od
    08.07.2008
    Místo
    Znojmo

Já zavařuju do tohoto nálevu:http://galerie.ekucharka.net/showpho...-c3-ad&cat=518
    Popis máš pod obrázkem,dostane se koupit v Kauflandě v ČR a vydrží ti hodně dlouho v zásobě.
    MARUŠKA

Kuchtík
    Členem od
    31.08.2011

maruška - ten nalev jsem v kauflande videl, ale ze zasady nekupuji co je vyrobeno pro market, vim o tom svoje, domaci recept je mi milejsi a hlavne chutnejsi.

Kuchtík
    Členem od
    31.08.2011

Renata - jsem zvedav na ten recept, hned budu mit inspiraci na sezonu.

Šéfkuchař
    Členem od
    11.11.2008
    Místo
    Sokolovsko

Lák jsem dala do receptů, mám jej od tchýně, ta jej má zase od své tchýně a nám moc chutná. Používám na vše.
    Lák na zavařování

Jo a byla jsem dnes vTescu, květák vyprodán, tak se podívám v pátek. Chtěla bych to zase zkusit.
    Renata

Šéfkuchař maruška's Avatar
    Členem od
    08.07.2008
    Místo
    Znojmo

Já v něm zavařuju 10 let znojemské okurky a nemají chybu!!Škoda že nemůžu poslat na ochutnání.
    MARUŠKA

Kuchtík
    Členem od
    31.08.2011

maruška - chutnat ti muze, ale napsal jsem jasne , nekupuji produkty ktere jsou vyrobeny pro market, jedna se o sunt smejd, jedovatost, predevsim suroviny Polsko Cina coz je jeden velkej hnuj, slusne receno jeden velky humus, oblbovani zakazniku a predevsim pouze zisky pro market.

Kuchtík
    Členem od
    16.08.2014

právě se chystám zavařit květák a kamarádka mě upozornila, že do něj musím cosi přidat aby zůstal bílý,ale nevzpomněla si na to co přidat,tak to do zítra snad zjistí,tak jestli to zjistím ráda se o tuto zásadní infrmaci podělím tak kdo může, počkeje renulda

Kuchtík
    Členem od
    31.08.2011

Jsem zvedav s cim prijdes, nekteri jsou tady barvoslepy a nevi co je bila barva, dulezita a podstatna zasada je ta , co je to za kvetak ? Neco jineho bude kdyz budes delat kvetk od ceskeho pestitele - treba Litomericko, a neco jineho bude kvetak z marketu oznacovan taky jako cesky a zpravidla se jedna o humus a sragoru ktera navic jeste pekne smrdi a pachne po nejakem hnoji.

Kuchtík
    Členem od
    31.08.2011

renulda- nejak si davas na cas.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Pravidla přispívání