videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Zobrazují se výsledky 1 až 6 z 6

Téma: VAŘENÍ V PÁŘE

Kuchtík
    Členem od
    08.02.2009

Default VAŘENÍ V PÁŘE

Ahoj všichni,chybí tu téma vaření v páře...a myslím si,že dnes je to hodně diskutovaná věc a já osobně s tím právě začínám...postahoval jsem po NETu nějaké recepty a mám objednaný parní hrnec...něco už jsem o této problematice přečetl a rád se podělím,ale taky mě zajímají vaše zkušenosti..Díky.P.S.s.pokud tu toto téma už někde máte 'zabouděné',tak neberte tuto zprávu v potaz..jen jsem ho nenašel.Díky

Super Moderator Ivana's Avatar
    Členem od
    18.11.2007
    Místo
    Praha

Default Re: VAŘENÍ V PÁŘE

Ahojky, tak tohle téma tady ještě vůbec není a abych řekla,jde to zatím mimo mě, ale když tady něco o tom bude moc ráda si to přečtu,protože to bude pro mě novinka. Tak se těším na příspěvky ode všech a zkusíme dát nové téma a uvidíme. Tak zatím zdravím. :P Ivana M :P
    Ivana M

imported_ekucharka
    Guest

Citace Původně odeslal rendadaf
    Ahoj všichni,chybí tu téma vaření v páře...a myslím si,že dnes je to hodně diskutovaná věc a já osobně s tím právě začínám...postahoval jsem po NETu nějaké recepty a mám objednaný parní hrnec...něco už jsem o této problematice přečetl a rád se podělím,ale taky mě zajímají vaše zkušenosti..Díky.P.S.s.pokud tu toto téma už někde máte 'zabouděné',tak neberte tuto zprávu v potaz..jen jsem ho nenašel.Díky
    Přidáno

Šéfkuchař Jana H.'s Avatar
    Členem od
    17.02.2008
    Místo
    Dvůr Králové n.L.

O tom parním hrnci jsem taky slyšela. Rozhodně je to zdarvější příprava, ale když bych tam dala bůček Vaří se v té páře vlastně všechno najednou, brambory, maso i zelenina. Jen nevím, jestli to udělá takovou tu kůrčičku, myslím, že ne, ale nevím. Myslím, že pár receptů bylo na labužnik.com. JInak, debata by to byla určitě zajímavá.
    Jana H.

Šéfkuchař
    Členem od
    26.02.2009

Tak já vaření v páře mám vyzkoušené a je to moc dobré a občas taky zdravé,když jíme ty bůčky atd. Já mám totiž na to ne parní hrnec, ale takový kuchyňský varný mixér, jmenuje se Thermomix a v tom udělám všechno najednou,přílohu - maso se zeleninou a ještě pak z té vody,co je v té nádobě ,uvařím na přelití nějakou výbornou omáčku a je to opravdu vynikající mňamka. Všechno lehce stravitelné i ta zelenina a hlavně není vařená bez vitamínů. Jasně,kůrčičku to nemá,ale to neva.Několik - dost receptů mám , tak můžu poslat jestli chcete.
    Ahojky VŠEM
    Věrka

Kuchař
    Členem od
    19.02.2017

koukám že Vaření v páře se stejně moc nechytlo
    www.banan.cz webové stránky zdarma

Podobná témata

1. Vaření v páře
    By Jarmila.M in forum Vaření v páře
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 15.05.2009, 15:14