videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Zobrazují se výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Tiramisu

Kuchtík
    Členem od
    02.08.2012
    Místo
    Brno...

Smile Tiramisu

Já se Vás chci jen zeptat, jestli jste už někdy dělali Tiramisu, jak jste ho dělali. Já jsem ho zkoušela, bylo moc dobré, jen chci poznat nové věci

Kuchtík
    Členem od
    10.10.2013

Ahoj, já dělám doma hlavně české tiramisu. K tomu potřebuješ piškoty, dvě smetany a dvě pomazánkové másla, rum, kávu a granko. Namočíš piškoty do kávy s rumem a naliješ na to krém. Krém vytvoříš když smícháš pomazánková másla a šlehačky. Dáš to vychladit do ledničky a je to. Ale taky se mi jednou nepovedlo. Hodně jsem piškoty namočila a pak to bylo moc blemcavé.

Kuchtík
    Členem od
    29.09.2013

Já jsem zkoušela hodně podobný recept. Je to jednoduché a všichni si pochutnali. A Mariska má pravdu, s namáčením piškotů opatrně

Kuchař
    Členem od
    19.02.2017

Citace Původně odeslal Mariska Zobrazit příspěvek
    Ahoj, já dělám doma hlavně české tiramisu. K tomu potřebuješ piškoty, dvě smetany a dvě pomazánkové másla, rum, kávu a granko. Namočíš piškoty do kávy s rumem a naliješ na to krém. Krém vytvoříš když smícháš pomazánková másla a šlehačky. Dáš to vychladit do ledničky a je to. Ale taky se mi jednou nepovedlo. Hodně jsem piškoty namočila a pak to bylo moc blemcavé.
    tohle sem měl možnost ochutnat a jako náhrada tiramisu mi to teda stačilo za mě 5/5
    www.banan.cz webové stránky zdarma

Pravidla přispívání