teda holky to je síla, koukám, že už jste to vzdaly, tak nebudem pokračovat? Určitě jste napnutý jak to dopadne. Tak jedééém...

Dort upekla jsem k narozeninám naší kouzelné, drahé a naštvané tetičce. Jako dárek nejmilejší. Tetička z vesničky vykulila sud a pípu, donesla sklenice a řekla:
Drazí, dědictví je ukryto v pr pr v prádelníku!" (no, ona nám tetička krapet koktá)
Všichni se s dortem plným ovoce a želatiny vrhli na tetu a blahopřáli a vinšovali až tetičku vyděsili. Nevydržela a dedictví rozdělila bezdomovcům. A proč bezdomovcům?! V prádelníku nebylo dědictví,ale velké svazky prastarých fotografií.
Tím tetička s úsměvem začala vyprávět. Kdysi u hranic pozemku vedle rybníka stál nádherný, zdravý bezdomovec..Tajně ho sledovala , jak se koupe zcela sám.I když ona odolávala,přes to ji napadlo, že takový fešák nemůže být až tak k zahození.
Měl krásný tělo , zvláště mužnou hruď, tetování ve tvaru draka a kuřátka ..byly velikonoce a fešák odhalil i jiné přednosti. Tetička myslela dnem i nocí na vhodné návrhy k setkání. Proto si vymyslela šílenou věc s foťákem! Rychle založila film do aparátu /ještě nebyl digi/ a běhala za křovím a cvak, cvak. Soustředila se, jako paparazzi na choulostivá místa,aby mohla inkasovat mnoho honorářů. Kdyby zahlédl blesky od foťáku,tak by mohl moji snahu zhatit svým úžasným,krásným
ksichtem...řekla tetička. Na střeše altánku umístím zrcadlo tak, aby slunce požárem zničilo stopy po hrozném a vytrvalém krupobití.
Králíci v trávě s nastraženými všemi dlouhýýýými,nekonečnými ušisky se neohrabaně batolili k lesu