videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se výsledky 11 až 16 z 16

Téma: Používáte ještě Internet explorer 6? Doporučuji aktualizovat.

Šéfkuchař janina s.'s Avatar
    Členem od
    25.03.2009
    Místo
    Ostrava

Citace Původně odeslal VěraZ Zobrazit příspěvek
    Dobrý večer, moc bych Vás, milí přátelé, chtěla poprosit o radu, jak mohu přidat svůj komentář k obrázkům ve fotogalerii? Již několikrát jsem se chtěla zapojit a k Vašim fotografiím přidat svůj komentář, popřípadě se zeptat, ale nevím, jak na to. Díky za každou odpověď. Zdravím Vás všechny, kteří tu pravidelně přispíváte, mám tyto stránky moc ráda, jsem tu každý den, a tak jsem si dovolila Vás oslovit jako přátele. Věra
    Zdravím VěrkoZ. úplně dole je modrý rámeček, tam napíšeš svůj komentář a klikneš na "odeslat". Pokud tam rámeček není, asi se musíš přihlásit, mi se to kdysi taky stávalo, ale teď už mám klid.
    Tak snad jsem trochu pomohla, jinak se klidně ptej, všichni tady ti rádi poradí a vítej, pokud setrváš.
    anina s.

Administrator Jarda's Avatar
    Členem od
    02.05.2009
    Místo
    Praha

Dobrý den VěrkoZ,
    ano nejprve se do fotogalerie musíte přihlásit. Pro přihlášení použijte stejné přihlašovací údaje jako máte sem do fóra. poté už by Vám komentáře do fotogalerie měly jít psát.
    Kdyby Vám to nešlo, tak mi ještě napište.

Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

Kuchtík
    Členem od
    23.02.2010
    Místo
    Tachov

Jani, Járo, moc Vám oběma děkuji. Zakopaný pes byl opravdu v mém přihlášení (či spíš v nepřihlášení). Napraveno, už lze psát případné komentáře. Ještě jeden dotaz: Musím se vždy při každé "návštěvě" do fotogalerie přihlášit a odhlásit? Díky a krásně Vás zdravím. Věra

Členem od
    25.03.2009
    Místo
    Ostrava

VěrušZ. pokud můžu psát za sebe, tak já se nemusím přihlašovat, neodhlašuje mě to(a já se sama neodhlašuju, mám svůj PC). Prostě když se přihlásím na fórum, tak když kliknu na "fotogalerii", jsem tam a můžu koukat i psát.
    Nevím ale, jak to mají ostatní.
    anina s.

Kuchtík
    Členem od
    23.02.2010
    Místo
    Tachov

Jani, jsi jako blesk, to je bezva, že mi takhle hezky radíš. Děkuji. Určitě se už zapojím aktivněji, do teďka jsem jen četla recepty, zírala na krásné výtvory na fotkách, sem tam zkouším některé z receptíků, jsem nadšená. Přeju prima večer. Věra

Členem od
    25.03.2009
    Místo
    Ostrava

Věruš, není zač, v TV nic, venku fujtajbl fialovej ( miluju léto a horko ) chlap se v ložnici na PC dívá na sci-fi a kluk má nahoře kámoše. Tak jsem tady v prima společnosti.
    Budu se těšit na Tvé zkušenosti a případné receptíky. Pokud setrváš, bude to prima.
    Pěkný večer.
    P.S. A pokud si všimneš, poradím, jen co vím, jinak se tady většinou ptám já, PC nemám dlouho a Jarda i ostatní se mnou mají trpělivost, že bych se uděkovala.
    anina s.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Pravidla přispívání