videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se výsledky 11 až 20 z 21

Téma: Pangasius na dva různé způsoby

Kuchař Daniela H.'s Avatar
    Členem od
    01.05.2008
    Místo
    Jičínsko

Default Re: Pangasius na dva různé způsoby

Pangasia mi jednou poradil v Kauflandu jeden starý pán a protože staří lidé mají vždycky pravdu,tak jsem ji koupila a od té doby kupuji.Je výborná i jen tak přírodně posypaná rybím kořením o pečená na másle nebo oleji a k tomu brambor s pažitkou.Kdo má vyšší cholesterol tak to je výborná dieta.Vaše recepty ale 100% vyzkouším také.Zdravím
    Daniela

Kuchař
    Členem od
    13.12.2007

Ahoj Ivano,
    tak to jsem moc ráda, že Ti má oblíbená ryba chutnala. Kdybys chtěla pangase zařadit do repertoáru častěji-tak Ti můžu rybu přivézt z velkoobchodu o hodně levnější než se prodává v krámě( nabídka platí pro všechny z Chuchle a okolí). Jediná podmínka je vzít 5kg najednou...To je dávka pro naší rodinu sotva na měsíc. Jsme děsný rybožrouti nebo spíš všehožrouti.

Super Moderator Ivana's Avatar
    Členem od
    18.11.2007
    Místo
    Praha

:P :P Ivo určitě zajdu a využiju to, fakt to bylo výborné a měla jsem pocit, že jednou jím zdravěji a dobré jídlo.. Ivana M.
    Ivana M

Šéfkuchař
    Členem od
    01.07.2009
    Místo
    Jižní Morava

Já jsem Pangasia poprvé usmažila normálně jako kapra a potom jem ho dělala klasicky na másle ,kmíně a okořenila kořením na ryby.Bylo obojí dobré, výhoda je, že to nemá kosti,takže to baštil i můj syn.Ale na Vánoce to asi vyhraje klasika - smažený kapr.

Šéfkuchař maruška's Avatar
    Členem od
    08.07.2008
    Místo
    Znojmo

Škoda že nebydlím v Chuchli taky bych brala 5kg pangasia
    MARUŠKA

Kuchař Barbus's Avatar
    Členem od
    30.10.2009

Tak holky, dnes jeste v pul 12 jsem nevedel co varit. Kouknu sem pro inspiraci a rozhodnuti padlo samo. V mrazaku ryba, v lednici Niva. Sel jsem do Palerma. Vysledek vynikajici. Vsichni jsme si pochutnali. Jen houst a vice takovych vybornych receptu. Zdravi Barbus
    Barbus

Šéfkuchař Iva4's Avatar
    Členem od
    16.04.2009
    Místo
    Glasgow,Skotsko

Ryby mám moc ráda,máme tak jednou týdně. Ale pangas je nejhorší ryba co jsem kdy měla.Když si vzpomenu jak jsem pangase sháněla a v Tescu a Asdě mi řekli, že jej nemají a ani nebudou mít,tak je mi jasné, proč se tady prodává jen v čínském obchodě.
    Iva4

Šéfkuchař iris's Avatar
    Členem od
    01.08.2008
    Místo
    Ústí nad Labem

Ivo, tady je to ted hit, ale myslím, že to taky odezní. Já ho občas kupuji, ale jedině čerstvého, jednou jsem měla mraženého a bylo to jak bláto.
    S nivou mi moc chutná, ale despota ho nemusí vůbec, prý to už tou konsistencí není ryba, ale něco nedifinovatelného.
    Iris

Šéfkuchař Iva4's Avatar
    Členem od
    16.04.2009
    Místo
    Glasgow,Skotsko

Iris já měla toho zmraženého,protože jiný tu nekoupím.
    Iva4

Kuchař
    Členem od
    20.08.2010
    Místo
    Most

Rybku Řeka Zorby jsem dělala v sobotu z nějakých filetů z mořské tresky a bylo to moooc výborné, konečně se mi trošku rozšíří obehraný repertoár ryb na másle, ryb na kari a smažených ryb, protože s rybama sama moc neexperimentuju, rodina se většinou šklebí . Ale dnes jsem tu už našla dva recepty, které jim určitě pojedou, tak konečně budeme jíst taky něco jiného než MASO . Díky a hezký den. Jana V.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Pravidla přispívání