videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Strana 3 z 17 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazují se výsledky 21 až 30 z 163

Téma: moje kuchyně

Šéfkuchař
    Členem od
    01.07.2009
    Místo
    Jižní Morava

Krásná kuchyn,rohové se mi moc líbí.

Super Moderator Ivana's Avatar
    Členem od
    18.11.2007
    Místo
    Praha

Mirčo, moc hezký. Já mám taky takhle kolem, ale ne zkosenou. Dneska přivezou desku, tak se těším.
    Ivana M

Šéfkuchař Jana H.'s Avatar
    Členem od
    17.02.2008
    Místo
    Dvůr Králové n.L.

Ahoj kočky, vy máte všechny tak pěkné kuchyně. Já mám bílou, starou 30 let, ale protože mám půlové okno, tak se mi tam jiná brava nehodí. No mně by se jiná nelíbila, měla bych dojem, že je tam tma. Ale máte je krásné. To se to vaří, že?????????,
    Jana H.

Šéfkuchař
    Členem od
    30.01.2009

Krásné kuchyňky máte,útulné a praktické.Vaření o to více baví,že.

Šéfkuchař iris's Avatar
    Členem od
    01.08.2008
    Místo
    Ústí nad Labem

Mirčo, krásu máš doma,moc příjemné barvy!!
    Iris

Šéfkuchař
    Členem od
    16.03.2009

Tak toto je moje malé království,kde mám všechno po ruce a ta malá polička co včera mužíček vyrobil,dle mého přání.
    Připojené obrázky Připojené obrázky
    LENKA

Šéfkuchař iris's Avatar
    Členem od
    01.08.2008
    Místo
    Ústí nad Labem

Leni, útulné a musím říct, že máš doma poklad.... v podobě Tvého muže, tohle já obdivuji a tiše závidím. Firma nám sice udělala kuchyň a byt.. a za drahé peníze, ale je tu několik věcí na dolaďování, oni řekli,, no to si tam dáte to a to, je to úplně jednoduché.... můžu já jim říct, že despota nezatluče ani hřebík !?
    Rendi, nevím jak se to stalo, ale úplně jsem přehlédla jednu stránku, až ted jsem shlédla tu tvoji kuchyn. To je nádhera... na malém prostoru i s pultem, všechno máš při ruce... to jsem měla vidět před tou naší rekonstrukcí
    Je fain, holky nakouknout do Vašich kuchyní, a je jedno, jestli jsou nové, nebo ne, ale vždycky to dýchá nějakou pohodou. Mám ráda, když je vidět, že se tam bydlí a tvoří. Tak foťte , a posílejte.
    Iris

Šéfkuchař
    Členem od
    16.03.2009

Iris moc díky,mužíček je opravdu poklad,co vymyslím to nějak zrealizuje,strašně rád něco kutí-dokud je zima,pak už zahrada....a to už nemá času!Chystáme se vyměnit dvířka,ale to musíme najít nějakou firmu,která se tím zabývá!
    LENKA

Šéfkuchař
    Členem od
    30.01.2009

Leničko na to jaká kvanta jídel a moučníků připravuješ máš opravdu kuchyňku malou a hlavně málo pracovního prostoru.Nebo máš ještě něco naproti? To je docela i umění v takovém malém prostoru takhle vyvařovat,jako ty,klobouk dolů před tebou.Polčka je moc pěkná a nápaditá,ale hlavně účelná.Šikovného muže máš,ale to ty víš nejlépe,že.

Šéfkuchař
    Členem od
    16.03.2009

Jaruško opravdu jen tolik prostoru co vidíš a všechno tady dělám!Už jsem si za ty roky zvykla,napřed jsme byli 7 let sami pak 4 a teď vařím pro 6 lidí -na druhé straně kuchyně je jen jídelní stůl kulatý a to je všechno!
    Připojené obrázky Připojené obrázky
    LENKA

Strana 3 z 17 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Pravidla přispívání