videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Zobrazují se výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Míša řezy

Kuchtík
    Členem od
    11.02.2011

Default Míša řezy

Dobrý den,mám dotaz,proč jsou na videu míša řezy zpracované jinak,než byly minulý rok.Recept byl perfektní,na pečícím papíru a velmi jednoduchý.Doporučila jsem ho kamarádce a je pro mne zklamání,že je nahrán jinak.Děkuji Majka

Administrator Jarda's Avatar
    Členem od
    02.05.2009
    Místo
    Praha

Dobrý den,
    ano videorecept u míša řezů bylo aktualizováno. Porovnával jsem starou i tu novou verzi a musím říct jediným rozdílem je to že se na plechu nepoužívá pečící papír. Jinak samotný recept a postup je stejný. Video je lépe namluvené, v lepší kvalitě a v novém formátu 16:9.
    Nově natočený recept opravdu nemůže být o nic složitější než ten původní! Uvidíme co nám na to ještě napíše Ivana jakožto autorka videa. Jestli budete chtít, tak si starý recept můžete stáhnout z tohoto odkazu http://video-recepty.eu/stara/misa_r...tara_verze.avi

S pozdravem Jaroslav Malatinec
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

Super Moderator Ivana's Avatar
    Členem od
    18.11.2007
    Místo
    Praha

Dobrý den Majko,já můžu potvrdit, to co už je tady napsané. Míša řezy NEJSOU JINAK zpracované, všechny suroviny jsou stejné a jediný rozdíl je, že na starém videu jsem to lila na plech s pečícím papírem. Takže by mě zajímala konkrétní věc proč Vás to přetočené video zklamalo, to bylo že to není pečené na papíře???
    Já jsem zklamaná, že vlastně lépe nahrané a namluvené video Vás zklamalo. Ivana Malatincová
    Ivana M

Pravidla přispívání