videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Zobrazují se výsledky 1 až 4 z 4

Téma: kuchynsky robot Bosch, Moulinex...

Kuchtík
    Členem od
    09.11.2010
    Místo
    Spanelsko, Valencia

Default kuchynsky robot Bosch, Moulinex...

Dobry den devcata

rada bych vas poprosila o nejake doporuceni na nejaky hezky kuchynsky robot, spise teda na hneteni testa...Od te doby co jsem nasla tyto stranky tak porad pecu nejaky ty housticky a pletynky a vybornou vanocku od pani Ivanky,ale bohuzel uhnetat rucne 1 kilo testa da pekne zabrat
    ...cetla jsem si prispevky na tema slehac na kynute testo a tam spis prave doporucujete kuchynske roboty hlavne znacky Bosch,nez takovy ty rucni hnetace co jsem si prave chtela koupit...Delam kynute testo kazdy tyden a tak ted nevim co koupit
    je teda vyhodou,ze to ma vic veci a ja v kuchyni nemam z toho skoro nic,jen ten tycovy mixer,jinak na krajeni,odstavnovani atd. mi chybi vse...

a jeste jedna otazecka, a jakou znacku? opravdu ta znacka bosch je nejlepsi,me zas znamy doporucujou moulinex,to je ale orisek

dekuji Tezzicka

Šéfkuchař Ivča's Avatar
    Členem od
    29.07.2009
    Místo
    Praha

Tezzi já si myslím,že pokud se rozhodneš pro Moulinex nebo Bosch, je to jedno. Bosche jsem si vyzkoušela u ségry a je dobrý. Já mám jinak doma ruční šlehač a hnětač a také mi vyhovuje. Záleží co všechno člověk potřebuje. K tomu Bosch se dají dokupovat další díly jako třeba zmrzlinovač, mlýnek na maso atd.
    Iva

Kuchař
    Členem od
    25.11.2008

Mám robot zn. Bosch už asi 7 let, pořád bez problému funguje jako nový, jsem s ním moc spokojená, hnětu, šlehám, melu maso, ořechy
    i mák, strouhám rohlíky i zeleninu, přikoupila jsem i zmrzlinovač. Když pominu funkčnost, vypadá pěkně a tím jak má otočné rameno, je
    i skladnější.
    Poslední úpravu provedl(a) Wendy; 07.02.2018 v 01:33.
    Wendy

Kuchtík
    Členem od
    05.08.2011

Mozem odporucit znacku Kenwood odskusane na dvoch kusoch po niekolko rokov )

Pravidla přispívání