videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Zobrazují se výsledky 1 až 8 z 8

Téma: knedlíky plněné uzeninou

Kuchtík
    Členem od
    30.07.2013

Default knedlíky plněné uzeninou

Ahoj, rád bych je uvařil, někdy se jim říká "Bavorské knedlíky".

Co by jste mi doporučili za suroviny? A jakl na to?

Už sem uvařil dobrý kuřecí rolky....

Díky za tipy.

Kuchtík
    Členem od
    30.07.2013

& taky, jak správně uvařit zelí.

Šéfkuchař Dorka's Avatar
    Členem od
    08.01.2013

Dobrý deň, recept na "Bavorské knedlíky" nemám, ale mám na "Tirolské knedle s údeným a slaninkou":
    Rožky/asi 6ks/pokrájam na kocky, zalejem vlažným mliekom/asi 2dcl/, nechám odstáť.Kým to nasiakne na panvici si urestujem pokrájanú slaninku a malú na drobno pokrájanú cibuľku .K rožkom pridám asi 5-6 lyžíc polohrubej múky, 2lyžice krupice, 2 rozšľahané vajcia, 1a 1/2 lyžičky kypriaceho prášku do pečiva, 1 postrúhaný zemiak. Vmiešam opraženú cibuľku so slaninkou na kocky pokrájané údené mäso /150g/. Osolím, okorením, pridám petržlenovú vňať, všetko dobre premiešam a mokrou rukou tvarujem menšie knedle. Varím 15-20min. Jednu skúsim, rozkrojím, či je hotová. Vyberiem knedle mierne natrhnem vidličkou posypem do chrumkava opraženou cibuľkou. Podávam s dusenou kyslou kapustou. Tak skúste. Dorka

Kuchtík
    Členem od
    30.07.2013

Děkuji, ale já myslel ty, co jsou plněné uzeninou, ne že uzenina je do toho vníchána. Ale budiž, zkusím toto.

Šéfkuchař Dorka's Avatar
    Členem od
    08.01.2013

Neviem, či ste si všimli, ale aj tu nájdete výborné knedlíky. Na hlavnej stránke ekucharka.net, tu pani Ivanka ponúka recept.Vľavo v červenom rámčeku nájdete:Kategorie receptu.
    V kolonke-Uzené maso, nájdete hneď ako prvý recept: Bramborové knedlíky plněné uzeným masem. Odporúčam.

Šéfkuchař janina s.'s Avatar
    Členem od
    25.03.2009
    Místo
    Ostrava

Citace Původně odeslal Fredy.00 Zobrazit příspěvek
    & taky, jak správně uvařit zelí.
    Zdravím Fredy, jak správně uvařit zelí Vám opravdu neporadím, každý má svůj postup a já určitě netvrdím, že ten můj správný je.
    Před pár dny jsem vařila červené zelí ze sáčku, ale vařím tak i bílé nebo hlávkové.
    Prostě zelí vařím do měkka ve vodě, přidám sůl, u kysaného cukr, mletý nebo drcený kmín.
    Potom na pánvičce na troše oleje osmahnu cibulku s domácím špekem do zlatova, trochu posypu hladkou moukou a vliju to do zelí.
    Nechám provařit, dochutím a je to.
    Hlávkové někdy nezahušťuju podle mé tety ze Slovenska.

Jinak, když máte čas, napište do vyhledávače "zelí", "knedlíky" apod. a určitě něco najdete.
    Ivanka má taky videorecepty, jak píše Dorka.
    Já někdy dělávám šišky z bramborového těsta, naplním je kvalitním párkem nebo uzeninou a smažím je, mi to chutná víc než knedlík vařený.
    Tak ať se Vám daří.

anina s.

Peter111
    Guest

Neviem, či ste si všimli, ale aj tu nájdete výborné knedlíky. Na hlavnej stránke ekucharka.net, tu pani Ivanka ponúka recept.Vľavo v červenom rámčeku nájdete:Kategorie receptu.
    V kolonke-Uzené maso, nájdete hneď ako prvý recept: Bramborové knedlíky plněné uzeným masem. Odporúčam.

Šéfkuchař Dorka's Avatar
    Členem od
    08.01.2013

Dpbrý deň, Peter 111, asi sa jedná o príjemný omyl, ale pochopme to tak, že opakovanie je matka múdrosti.
    Prajem aby sa Vám na týchto stránkach páčilo a hlavne veľa zdaru v kuchárskom kumšte.Dorka

Pravidla přispívání