videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Zobrazují se výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Jak najít pouze své a nebo někohourčitého recepty

Šéfkuchař
    Členem od
    30.01.2009

Default Jak najít pouze své a nebo někohourčitého recepty

Posílám odkaz od Jarouška,kdyby někdo hledal pouze svoje recepty a nemusel listovat po všech stránkách kde jsme všichni.Ale dá se tam zadat jméno toho čí je recept a zase mi to nabídne jeho recepty a lze i zvolit z které kategorie to chci.

K tomu vyhledání všech příspěvků tady ve fóru:
    Nahoře v liště si klikněte na hledat a v rozbaleném menu klikněte na ,,Podrobné vyhledávání,,. Budu předpokládat že chcete nejít jen Vaše příspěvky (recepty) v tomto fóru.Vpravo nahoře do kolonky ,,uživatelské jméno,, napište ,,Jaruš,, a hned pod touto kolonkou je rozbalovací menu kde musíte vybrat ,,Hledat témata založená uživatelem,, dále tam ještě nechte zaškrtnutou kolonku ,,přesné jméno,,. Dále je ještě pro Vás nejdůležitější zvolit v jaké kategorii chcete hledat. Toto můžete zadat vpravo dole v kolonce ,,Hledat v sekci(ích),, kde si můžete označit třeba jen sekci ,,Vaření v mikrovlnce.,, Nejlepší ale bude ale když tam necháte ,,Prohledat všechny dostupné sekce,, (tato možnost je tam nastavena na začátku) a poté už stačí kliknout na ,,Hledat,,. Mělo by to najít jen Vaše příspěvky (recepty) které jsem kdy založila

Šéfkuchař
    Členem od
    30.01.2009

Tak to já ani nevěděla toto a tak je asi více možností jak to najít.Tak kdo chce může tak či onak.

Super Moderator Ivana's Avatar
    Členem od
    18.11.2007
    Místo
    Praha

Jaruško, to je príma že jsi to sem dala Já to tedy osobně taky nevěděla.
    Ivana M

Kuchtík
    Členem od
    22.11.2010

taky se musim přiznat, že jsem to nevěděla

Šéfkuchař iris's Avatar
    Členem od
    01.08.2008
    Místo
    Ústí nad Labem

Jaruš, jéé, to je príma, já to taky nevěděla a moc se mi to hodí, protože se mi z počítače všechno ztratilo a recepty mám tím pádem jen tady na ekuchařce a přiznám se, že jak kolikrát improvizuju, musím nahlédnout do svého vlastního receptu díky
    Iris

Pravidla přispívání