videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Zobrazují se výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Houbový guláš

Šéfkuchař iris's Avatar
    Členem od
    01.08.2008
    Místo
    Ústí nad Labem

Default Houbový guláš

Houby / tvrdší / ikdyž přidáním např. masáka, klouzka, píchavky .. je chutnější
    Nakrájím houby na větší kousky, asi jako maso, na oleji osmahnu hodně cibule, přidám česnek na plátky, houby, osolím, opepřím, kmínem nešetřím / nej je drcený/ osmahnu,přidám mletou papriku, a trošku chili ... podleju a tady je variant více.... kdo nemá nic proti bujonové kostce... klíďo vývar z ní, nebo horkou vodou. Přidám nové koření, bobkový list... podlévám dost, aby se houby skoro vařily, když je jen dusíte, bude kaše !!! Potřebujeme, aby se cibule rozvařila a nepracujeme s masem ! Když je dostatek tekutiny, houby zůstanou tak, jak se nakrájely.
    No a nakonec zahustíme podle potřeby / jako guláš, jak to máte rádi./ a majoránku taky nakonec !!!!!
    Nejlepší příloha je dobrý chleba.
    Připojené obrázky Připojené obrázky
    Poslední úpravu provedl(a) iris; 12.08.2010 v 18:13.
    Iris

Šéfkuchař
    Členem od
    12.05.2008

Smile

Iris, právě jsem guláš dodělala. Klidně může být takových houbových receptíků víc. Je vynikající.Díky za receptík.
    Mirka

Šéfkuchař iris's Avatar
    Členem od
    01.08.2008
    Místo
    Ústí nad Labem

Mirko,jsem ráda, že chutnal, my ho máme moc rádi, přes houby jsem taky praštěná.
    Iris

Šéfkuchař lukare's Avatar
    Členem od
    28.01.2011
    Místo
    oblast Slušovicko

Default Guláš

Takto jsem dělala guláš z bedel,měla jsem malé kloboučky zamražené a dala jsem je zrovna zmrzlé na cibulku a bylo to výborné
    LIDUŠ

Šéfkuchař antylena's Avatar
    Členem od
    30.07.2011
    Místo
    Velka Britanie

Ach jooo, kdyby meli Anglani lesy, tak bych o vikendu vyrazila... gulasek vypada uzasne a ja houby zboznuju!!! Takhle se aspon pokocham v galerce...
    Lenka A.

Pravidla přispívání