videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Zobrazují se výsledky 1 až 5 z 5

Téma: forum nemám četšině :(

Kuchtík
    Členem od
    13.06.2009

Default forum nemám četšině :(

dobrý den, nevím kam napsat, tak jsem klikla sem a otevřelo se okýnko.Proto píšu sem, možná i na špatné místo. Ráda bych se zůčastnila pokecu a podobně, ale bohužel se v tomto serveru vůbec ale vůbec nevyznám. Mám všechno v angličtině, takže se bohužel nemůžu orientovat. Což mi velmi mrzí, protože e kuchařku mám moc ráda a jsem tiu dost často. Třeba jen něco špatně dělám, poraďte prsoím jak se tu citít jako v u nás v Čechách a ne někde v Americe, díky moc..snad se zadaří to odeslat, nevidím nidke návod v češtině

Šéfkuchař gabriela.jakoubeova's Avatar
    Členem od
    09.01.2009
    Místo
    Velké Hamry, okr. Jablonec nad Nisou

Marco,
    když si na této stránce najedeš úplně dolů, tak vlevo nad tím šedým řádkem máš malý obdélníček s šipičkou a tam si to změn na "čeština".
    Snad to budeš mít pak srozumitelně
    Gábina

Administrator Jarda's Avatar
    Členem od
    02.05.2009
    Místo
    Praha

Citace Původně odeslal Marca Zobrazit příspěvek
    dobrý den, nevím kam napsat, tak jsem klikla sem a otevřelo se okýnko.Proto píšu sem, možná i na špatné místo. Ráda bych se zůčastnila pokecu a podobně, ale bohužel se v tomto serveru vůbec ale vůbec nevyznám. Mám všechno v angličtině, takže se bohužel nemůžu orientovat. Což mi velmi mrzí, protože e kuchařku mám moc ráda a jsem tiu dost často. Třeba jen něco špatně dělám, poraďte prsoím jak se tu citít jako v u nás v Čechách a ne někde v Americe, díky moc..snad se zadaří to odeslat, nevidím nidke návod v češtině
    Dobrý den,
    to je divné že Vám fórum nefungovalo v češtině. Ve Vašem profilu jsem Vám tu češtinu nastavil ručně, takže už by to mělo fungovat. A kdyby jen přeji ne, tak prosím koukněte na konec stránky a vlevo si můžete nastavit češtinu.

Kdyby se Vám čeština stále nezobrazovala, tak mi ještě napište.

Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

Kuchtík
    Členem od
    13.06.2009

juuu dííky už jsem doma

Administrator Jarda's Avatar
    Členem od
    02.05.2009
    Místo
    Praha

Citace Původně odeslal Marca Zobrazit příspěvek