videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net


Zobrazují se výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Aktualizace 19.6.2011

 1. #1
  Administrator Jarda's Avatar
  Členem od
  02.05.2009
  Místo
  Praha
  Příspěvky
  356

  Exclamation Aktualizace 19.6.2011

  Jak jste si mohli všimnou, tak dnes kolem osmé proběhla aktualizace našeho fóra. Důležité změny, které asi nejvíce využijete a o kterých bych chtěl napsat jsou asi jen dvě.


  1) Při psaní zpráv v rychlém nebo kompletním editoru se zprávy automaticky po určitém čase ukládají. Oznámení o uložení se vždy zobrazí v pravém dolním rohu editoru žlutě. Nemělo by se tedy už stávat že o celý příspěvek z nějakého důvodu přijdete . Pro obnovení příspěvku (pokud ho nezveřejníte) poté stačí kliknout na ,, Obnovit uložený obsah,, vlevo dole v editoru.

  2) Je kompletně přepracován design editoru pro psaní zpráv. Tento editor zatím není plně počeštěný ale budu se to snažit udělat co nejdříve.

  Prosím Vás tedy o zprávu pokud narazíte na něco o čem si myslíte že by tak nemělo fungovat nebo prostě nefunguje nebo jedná se prostě jen o postřeh nebo poznámku! . Za všechny tyhle zprávy a poznatky Vám budu opravdu vděčný a budu se je snažit vyřešit.

  Pokud narazíte někde na fóru na nějakou anglickou frázi nebo slovo, tak mi sem také můžete napsat a já jí přeložím co nejdříve.

  Mějte se
  Jarda
  ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

 2. #2
  Kuchtík
  Členem od
  21.03.2008
  Příspěvky
  1

  Default

  Všechno bylo anglicky

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete přidávat odpovědi
 • Nemůžete přidávat přílohy
 • Nemůžete upravit své příspěvky
 •