videorecepty ekucharka.netgalerie ekucharka.net

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se výsledky 11 až 15 z 15

Téma: Aby příspěvek nezmizel

Šéfkuchař
    Členem od
    11.11.2008
    Místo
    Sokolovsko

Moňulo, ještě nad lištou je zelený obrázek a vněm napsáno fotogalerie, já sice taky neumím, ale včera, podle gabči jsem se dostala daleko, jen místo výběru fotek byly čísla, takže jsem nevěděla, co za fotku to je. Časem se určitě dopídíme. Jsem na fóru už dlouho a taky to neumím. Nezoufej.
    Renata

Šéfkuchař gabriela.jakoubeova's Avatar
    Členem od
    09.01.2009
    Místo
    Velké Hamry, okr. Jablonec nad Nisou

Renato,
    nezoufej . To jsi měla určitě jen názvy těch fotek - většinou jsou to čísla. Nevím, co máš za prohlížeč, ale určitě můžeš v tom okýnku hned vedle toho seznamu čísel kliknout do bílého místa PRAVOU MYŠÍ a tam si vybereš ZOBRAZIT a pak klikneš na řádek MINIATURY a vidíš ty svoje fotečky. A pak už jen vybereš foto.
    Snad ti to trošku pomohlo - zkus a napiš, jak jsi dopadla
    Poslední úpravu provedl(a) gabriela.jakoubeova; 31.10.2009 v 10:54.
    Gábina

Super Moderator Ivana's Avatar
    Členem od
    18.11.2007
    Místo
    Praha

Ahojky Moňule, Gabča to krásně vysvětlila a ten odkaz na fotogalerii je na téhle stránce úplně nahoře vpravo Modře napsaná fotogalerie v zeleném rámečku s obrázky.
    ještě kdyby jsi chtěla nějaké nápovědy, tak so otevři tady ve fóru okýnko Dotazy ohledně nového fóra a tam asi předposlední příspěvek je moje poznatky a tam jsou rady ohledně vkládání fotek.
    Ivana M

Kuchtík
    Členem od
    29.08.2009
    Místo
    Ostrava - Poruba

Tak už jsem na to kooooonečně přišla. Napadlo mě přihlásit se na jiné pc a tam to bylo. Na tom mém jsem to měla nějak zablokované. Už je to všechno v pořádku a díky moc.

Moňula

Šéfkuchař janina s.'s Avatar
    Členem od
    25.03.2009
    Místo
    Ostrava

Citace Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
    Automatické ukládání bohužel asi nepůjde.
    Já bych doporučovat když budete mít napsáno více textu, tak klikněte někam do tohoto textu a stiskněte CTRL+A tím se Vám automaticky označí celý text a pak udělejte to CTRL+C.

Když zmáčknete tyto klávesové zkratky po sobě (CTRL+A a CTRL+C), tak Vám to nezabere ani 3 vteřiny. Když Vám pak text zmizí (nevím proč a mě se to ještě nestalo) tak vložení je už jednoduché CTRL+V

Kdyby byl ještě nějaký další problém, tak napište.

Jarda
    Jen jsem chtěla napsat, že jsem moc ráda, že o čem jsem kdysi přemýšlela, to teď jde.
    A děkuju (myslím, že nejen za sebe), že se to automaticky ukládá a tak nepřicházíme o své, někdy sáhodlouhé, příspěvky.
    anina s.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jak se maže příspěvek ve fóru...?
    By jesterka in forum Dotazy ohledně tohoto fóra
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 06.08.2009, 11:45

Pravidla přispívání